Haber Mobil MIUI 11 Güncelleme Takvimi Açıklandı!

MIUI 11 Güncelleme Takvimi Açıklandı!

-

Xiaomi’nin akıllı telefonlarına gelecek olan Android 10 işletim sistemi üzerine kurulu MIUI 11 güncelleme takvimi açıklandı. İşte MIUI 11’in geleceği tarih. 

Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin uzun bir süredir Çin’de test ettiği MIUI 11 arayüzünün güncelleme takvimi açıklandı. Xiaomi tarafından yapılan açıklamaya göre 24 Eylül tarihinde Xiaomi Mi 9 Pro 5G ve Mi Mix Alpha modelleri ile birlikte tanıtılan MIUI 11 önümüzdeki hafta kullanıcılarla buluşacak.

Xiaomi’nin Hindistan birimi tarafından yapılan açıklama göre, 16 Ekim tarihinde Xiaomi MIUI 11 güncellemesi global olarak dağıtılmaya başlanacak. MIUI 11 ile birlikte güncelleme alacak olan Xiaomi modelleri yeni bir arayüzün yanında yeni özelliklere sahip olacaklar. MIUI 11 güncellemesi ayrıca Xiaomi kullanıcılarının kablosuz olarak yüksek hızlı veri transferi yapabileceği ek bir özelliği de getirecek. 

MIUI 11 Güncelleme Takvimi Açıklandı!

Xiaomi kullanıcıların uzun zamandır beklediği MIUI 11’in global olarak dağıtılacağı tarih olan 16 Ekim tarihinde Xiaomi’nin Redmi Note 8 Pro modelinin de çıkması bekleniyor. Xiaomi’ye yakın kaynaklar tarafından aktarılan bilgilere göre Xiaomi’nin Redmi Note 8 Pro modeli Hindistan’da 16 Ekim tarihinde duyurulacak. 

MIUI 11 güncellemesi Android sürümüne bağlı kalmadan Xiaomi modelleri tarafından alınabilecek. Bir başka ifade ile Android 9 sürümüne sahip olan Xiaomi modelleri de MIUI 11 güncellemesini alabilecek. Kullanıcıların MIUI 11’i alabilmesi için cihazlarının Android 10 güncellemesi alması gerekmeyecek. 

MIUI 11’in kısa süre içerisinde ülkemizde satılan Xiaomi modellerine de gelmesi bekleniyor. 

Burak Köse
nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını paylaşıyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen