Haber CyberTruck’a Rakip Geliyor: Elektrikli Hummer Çıkıyor!

CyberTruck’a Rakip Geliyor: Elektrikli Hummer Çıkıyor!

-

Geçtiğimiz aylarda tanıtımı yapılan ve aynı zamanda farklı ülkelerde ön satışa sunulan Tesla CyberTruck, pikap sektörüne hızlı bir giriş yapmıştı. Sektörü hareketlendiren bu araç, birçok firmayı da harekete geçirmiş durumda. Elektrikli pikap sektörüne giriş yapacak olan Hummer, CyberTruck ile kıyasıya bir rekabet içerisine girecek.

Kasım ayı içerisinde tanıtılan Tesla Cybertruck ile pikap otomotiv sektörüne giriş yapan Tesla Motors, aynı zamanda diğer elektrikli otomobiller konusunda firmalara öncülük etmişti. Alışılagelmiş otomobillerin dışına çıkan CyberTruck uzun bir süre gündem konusu olmuştu. Belki de bu sebepten olacaktır ki; General Motors yapmış olduğu açıklamada, Hummer markası altında yeni elektrikli araçlar üreteceğini duyurdu.

CyberTruck’a Rakip Geliyor: Elektrikli Hummer Çıkıyor!
CyberTruck’a Rakip Geliyor: Elektrikli Hummer Çıkıyor!

CyberTruck’a Rakip Geliyor: Elektrikli Hummer Çıkıyor!

Geçmiş zamanların favori araçlarından birisi olan Hummer, sıradışı bir tasarıma sahip olması ile ön plana çıkmıştı. Fakat CyberTruck’un çıkması ile birlikte, Hummer’dan daha sıradışı bir araç görmüş olduk. Hal böyle olunca, Hummer yeni elektrikli araç üretmeye karar vermiş görünüyor. Günümüzde halen aktif bir şekilde kullanılan ve aynı zamanda beğenilen Hummer’lar, önümüzdeki yıllarda elektrikli olarak üretilecek.

Elektrikli Bentleyler 2025’ten Sonra Yollarda Olacak

Elektrikli otomobil dünyasına farklılık getiren CyberTruck, belki de Hummer’ın piyasaya yeniden çıkmasına vesile oldu. Pikap ve elektrikli otomobil sektöründe bu ikilinin büyük bir rekabet yaşayacağına inanıyoruz. Çünkü Hummer araçları devamlı üretilen bir seri olmadığı için, piyasaya dersini çalışmış bir şekilde girmek isteyeceğini tahmine ediyoruz.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen