Haber Elektrikli Bentleyler 2025'ten Sonra Yollarda Olacak

Elektrikli Bentleyler 2025’ten Sonra Yollarda Olacak

-

Lüks otomobil deyince ilk akla gelen otomobil markalarından birisi şüphesiz ki Bentley. Elektrikli otomobillerin hayatımıza hızlı bir giriş yapması ile birlikte, Bentley de elektrikli bir model çıkaracağını duyurmuştu.

Otomobil dünyasının belki de en pahalı, dolayısıyla en lüks araçlarını temsil eden Bentley, şüphesiz Türkiye’nin en çok sevilen araçları arasında yer alıyor. Elbette ki alım gücü yüksek kişilere hitap eden bir araç olan Bentley, elektrikli otomobilini çıkarmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde bu konu hakkında açıklama yapan Bentley yetkilileri, yeni çıkaracakları bu araç için bazı söylemlerde bulunmuştu.

Elektrikli Bentley Satışa Hazırlanıyor!
Elektrikli Bentley Satışa Hazırlanıyor!

Elektrikli Bentleyler En Erken 2025’te Yollarda Olacak

Dünyanın artık tamamen elektrikli otomobillere geçmesinin ön hazırlıkları yapılırken, onlarca firma yeni çıkaracağı araçların tanıtımını yapmayı sürdürüyor. Hatırlayacak olursanız, geçtiğimiz hafta TOGG bünyesinde geliştirilecek olan, %100 elektrikli ve ilk yerli otomobillerin prototipleri görücüye çıkmıştı.

Yerli Otomobilin Ön Sipariş Bedeli Belli Oldu!

Aracın hazırlıklarına henüz yeni başladığını bildiren Bentley yetkilileri, tahmini olarak bu araçların 2025 yılında yollarda olacağını ön görüyor. Bunun sebebi de, elektrikli Bentley otomobillerde kullanılması planlanan katı hal pil teknolojisinin üzerindeki çalışmaların devam etmesi olarak gösteriliyor. 2020 yılından itibaren çalışmaların başlayacağını bildiren Adrian Hallmark, önümüzdeki 5 yıl içerisinde aracın tasarımlarının çizilip, seri üretime geçilmesini planladığını söylemişti.

Şimdiden merak edilmeye başlanılan Elektrikli Bentley araçlar, yine ultra lüks ve konfor açısından zirveye oynayacak gibi görünüyor.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen