Haber Çocuklar İçin Spotify Kids Uygulaması Çıktı

Çocuklar İçin Spotify Kids Uygulaması Çıktı

-

Müzik platformu Spotify, çocuklar için Spotify Kids uygulamasını duyurdu. Uygulamayı kullanan ebeveynlerin en büyük sorunu çözülüyor. 

Çevrim içi müzik sektörünün lideri Spotify yeniliklerine devam ediyor. Spotify şimdi de ebeveynlerin çocukları için sürekli oynatma listeleri hazırlamasını çözecek Spotify Kids uygulamasını duyurdu. Yeni uygulama ile birlikte ebeveynlerin çocuk odaklı listeler bulması çok daha kolay hale geliyor. 

Online müzik dinleme platformu Spotify çocuğu olan ebeveynlerin işine yarayacak yeni uygulamasını duyurdu. Minikler için geliştirilen yeni uygulama ile birlikte, Spotfiy kullanıcıları çocukları için yapılmış olan özel listeleri çocuklarına dinletebilecek. 

Spotify-kids-çıktı-alttab

Spotify Kids Özellikleri 

Spotfiy ailesi üyeliğinde bulunan çocuklar için sunulan uygulama ile birlikte kullanıcılar reklamsız olarak çocuklarına müzik dinletebilecek. Şimdilik destekleyen ülkelerde kullanılabilen Spotify Kids uygulaması ile birlikte çocuklar kendileri için güvenli olan müzikleri dinleyebilecek. 

Spotify Premium 3 Ay Ücretsiz

Spotify tarafından yapılan açıklamaya göre 3 yaş ve üzeri çocuklar için hazırlanan uygulama çocuk yaş grupları için uygun görülen müzikleri barındıracak. İçerisinde Disney, Discovery Kids, Nickelodeon ve Universal Pictures başta olmak üzere çocuklar için hazırlanan yüzler listeye sahip olacak olan Kids uygulamasının listeleri her geçen gün artacak. 

Şimdilik İrlanda da kullanılabilecek olan Spotify Kids uygulamasının, ilerleyen günlerde diğer ülkelerde de kullanıma sunulması bekleniyor. Aileler bu uygulamayı kullanmak için ayrı bir üyelik almayacak. Premium aile hesaplarına, çocuklarını ekleyerek kullanmaya başlayabilecekler. 

Burak Köse
nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını paylaşıyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen