Haber Oyun Apex Legends'da İki Kişilik Takımlar Kurulabilecek

Apex Legends’da İki Kişilik Takımlar Kurulabilecek

-

Son zamanların popüler Battle Royale türü oyunlarından olan Apex Legends iki kişilik takım desteği sunacak. İşte yeni özellik ve sunacağı yenilikler. 

Electronic Arts’ın indirmesi ve oynaması ücretsiz oyunlarından olan Apex Legends oyunu yeni özelliklerle güncellenmeye devam ediyor. Oyuna eklenecek olan yeni bir mod ile birlikte oyuncular artık iki kişilik takımlar halinde oyuna dahil olabilecek. 

PUBG ile birlikte yeniden yorumlanan Battle Royale oyun türü, Fortnite ile birlikte hızla yükselmişti. PUBG ve Fortnite’ın başını çektiği Battle Royale oyun türüne bu yılın başlarında Apex Legends oyunu eklenmişti. Electronic Arts tarafından yayınlanan oyun ilk başlarda oyuncular tarafından yoğun ilgi görse de, sonrasında gerekli olan iyileştirmelerin yapılmaması ve oyunun desteklenmemesi sebebiyle ilgiyi yitirmişti. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan 3. Sezonu ile birlikte oyun küllerinden yeniden doğmaya başlamıştı. 

Apex Legends İki Kişilik Takımlar Kurulabilecek

Oyuncuların ilgisini yeniden çekmek için çeşitli yeni şeyler deneyen Respawn son olarak oyuna yeni bir mod getirmeyi amaçlıyor. Yeni mod ile birlikte oyuncular ikili takımlar halinde oyuna dahil olabilecek. Geliştiriciler kısa bir süre önce oyuna tek kişilik oynama desteği getirmiş ve bu destek oyuncular tarafından çok sevilmişti. PUBG ve Fortnite oyunlarında tercih edilen iki kişi ile oynama desteğinin de kısa süre içerisinde Apex Legends oyununa gelecek olması oyuncuları heyecanlandırdı. 

Apex Legends’a Rank Sistemi Geliyor

Geliştiriciler tarafından yapılan açıklamaya göre; iki kişilik takım desteği 5 Kasım tarihinden itibaren oyuna eklenecek. 

Burak Köse
nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını paylaşıyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen