Haber Behzat Ç. Yayından Kalktı mı?

Behzat Ç. Yayından Kalktı mı?

-

Birçok nedenden ötürü gelecek sezon BluTV üzerindeki yayınlarını sonlandırma kararı alan Behzat Ç. dizisi, birçok spekülasyon ile karşı karşıya kalmış durumda. Özellikle Behzat Ç. dizisi oyuncularının aralarında çıkan tartışma, kamuoyuna bomba gibi düşerken, Erdal Beşikçioğlu ile İnanç Konukçu’nun kavgası, yeni bir gündem yaratmış durumda.

Behzat Ç. Yayından Kalktı mı?

Star TV yayınında milyonları aşkın bir kitle yaratan Behzat Ç. yine çeşitli nedenlerden ötürü yayın hayatına final yaparak son vermişti. Aradan geçen yıllar sonrasında tekrardan Behzat Ç.’nin çekimleri yapılmış fakat bu sefer internet platformu olan BluTV üzerinden izleneceği duyurulmuştu. Dizinin ilk bölümleri harika bir reyting yakalamışken, geçen zaman sonrasında oyuncuların eski tadı vermeyişi, dizinin reytinglerinin düşmesine sebep olmuştu.

Behzat Ç. Yayından Kalktı mı?
Behzat Ç. Yayından Kalktı mı?

Asıl sorun sebebi gösterebileceğimiz durum buyken, oyuncuların arasındaki gerilim de bu duruma sebebiyet verebilmiş olma ihtimali, her geçen gün kuvvetleniyor. Çünkü dizideki ismiyle “Hayalet” olan İnanç Konukçu, Twitter üzerinden Erdal Beşikçioğlu’na göndermeli bir şekilde sitemde bulunması, bu ihtimalleri fazlasıyla arttırmış durumda.

Netflix’in The Witcher Dizisi, The Witcher 3’e Yaradı

Erdal Beşikçioğlu ile İnanç Konukçu Tartışması!

Twitter’ı etkin bir şekilde kullanan oyuncu İnanç Konukçu, geçtiğimiz gün oldukça sert çıkış içeren bir tweet paylaşmıştı. Bu tweetinde, “Arkadaşlar Behzat Ç. yok…. var ise de bundan sonra benim için yok. Evet ben inanç konukçu. Sevgi ve saygı ile, iyi yıllar.”

İnanç Konukçu Tweet

Cümlesini kuran Konukçu, daha sonrasında farklı tweetler atarak, gündemi başka bir yere çekmişti. Diğer tweetinde ise Beşikçioğlu’nu hedef alan Konukçu, “Benden ötürü mü? Senden ötürü mü? Sayın beşikçioğlu, çık bir açıklama yap! İnsanların ekmeğiyle ben oynamadım de! @papazinpilavi çok emğin var! Bittim de! Tükendim de! Bişey de lütfen! @BluTV” kelimelerini kullandı.

İnanç Konukçu Tweet 1

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen