“Yeni Bir Şey Öğrenmek İstiyorum” Diyerek Yataktan Kalkanlar Yeşillendirsin!

0
73

Geleneksel yöntemlerle para kazanmanın yeni jenerasyona keyif vermediği bir çağda yaşadığımızın doğa üstü bir olay ya da çok sıkı saklanan bir sır olmadığı aşikar.

“Anne ben youtuber olacağım” ya da “Kanka zaten bütün gün oyun oynuyoruz yayın açar paraya para demeyiz” şeklinde cümlelere de hepimiz aşina olduk artık. Pek çok gencin hayallerini bunlar süslüyor olsa da mobil ya da bilgisayar platformlarına uygulama veya oyun tasarlamak da birçok insanın hayallerini süslüyor. Eğer siz de tercihinizi ikinci şıktan yana kullananlardansanız bu haberimiz sizler için.

Unity‘i kullanarak kendi oyunlarınızı yapmak hiç bu kadar kolay ve erişilebilir olmamıştı. Online eğitim platformu Udemy üzerinden %91 indirimle 37.99TL‘ye satın alabileceğiniz 12 Saatlik bu kursta Oyun Geliştirici ve Eğitmen olan Mustafa Akkuzu sizi Unity ile tanıştırıp, her ünitede farklı bir oyun tasarlayarak programı hem hızlı hem de keyif alarak öğrenmenizi sağlıyor.

Kurs gereksinimleri ise şöyle;

  • Unity’i yükleyebilecek Mac veya PC ye sahip olmak
  • Programlama ile ilgili temel bilgi sahibi veya öğrenebilecek içgüdüye sahip olmak

Başlıkta da belirttiğimiz gibi yatağınızdan yeni bir şeyler öğrenmek güdüsüyle kalktıysanız, geleneksel yöntemlerle para kazanmanın bir alternatifini arıyorsanız ya da sadece bir oyun yapma hayaliniz var ve bunu gerçekleştirmek veya başka yeteneklere sahip olmak istiyorsanız Udemy, Lynda ya da Skillshare gibi alternatif online eğitim platformlarına göz atmanızı tavsiye ederiz.

Yorum yapın