Haber Tool Spotify'da!

Tool Spotify’da!

-

Müzik severlerin yıllardır online müzik platformlarına gelmesini arzuladığı Tool Spotify, Pandora, Apple Müzik ve Amazon Müzik platformlarına nihayet geldi!

Tool‘un 4 albümlük kataloğu sonunda online müzik akış platformlarında yerini aldı. Undertow(1993), Nima (1996), Lateralus (2001) ve 10.000 Days albümleri Spotify, Pandora, Apple Music ve Amazon Müzik platformlarında listelendi.

Bloomberg 2017 yılının Mart ayında, Maynard James Keenan ve grup arkadaşlarının, beşinci albümlerinin hazırlıkları sırasında online müzik akış devleriyle görüşmelerde bulunduğu yönünde bir haber yayımlamıştı. Haberle heyecana kapılan Tool hayranlarının bekleyişi bugün itibariyle sona erdi.

Tool Spotify, Pandora, Apple Müzik ve Amazon Müzik
Tool Spotify Playlist

Maynard James KeenanBetaMax ve Laser Disklerin hakim olduğunu hayal ve arzu ettiğimiz Dünya sona erdi. Önümüze bakmak zorundayız. Adına indirme ve online dinleme denen ve gerçekten bayıldığınızı düşündüğümüz yepyeni bir şey var. Gelecek için hazır olun millet!” sözleriyle parçası olduğu diğer gruplar A Perfect Circle ve Puscifer gibi, Tool’un da online müzik platformlarında yer alacağı konusuna açıklık getirdi.

Son olarak bu haftanın başlarında Tool, beşinci stüdyo albümleri Fear Inoculum‘un 30 Ağustos’ta piyasaya sürüleceğini de doğruladı.

Dinlemek isteyenler için grup tarafından oluşturulan Tool Spotify oynatma listesini de şöyle bırakalım. Keyifli dinlemeler.

Serkan Durgunhttps://www.alttab.net
İktisadi bilimlerden nasibimi alıp, beyaz yakalı plaza çalışanı kimliğimi çöpe atmış bir teknoloji tutkunu ve oyuncuyum. Aynı zamanda Alttab.net'in Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürütüyorum.

1 Yorum

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen