Haber Popüler Müzik Platformu Spotify Siri Desteği Kazanıyor

Popüler Müzik Platformu Spotify Siri Desteği Kazanıyor

-

Online müzik servislerinden olan Spotify kullanıcılarının uzun zamandır beklediği özellik sonunda geliyor. Spotify Siri desteği kazanıyor. 

Dünya üzerinde en çok aboneye sahip müzik platformu olan Spotify, kullanıcılarına yeni özellikler sunmaya devam ediyor. Spotify kullanıcılarının uzun süredir beklediği ancak Apple kaynaklı sorunlar nedeniyle bir türlüde gelmeyen Siri entegrasyonu Spotify’a geliyor. 

iOS ve iPadOS kullanıcılarının bir süredir beklediği Siri desteği sonunda Spotify’a geliyor. Spotify uygulamasının son beta sürümünde gelen yeni özellik sayesinde Spotify Siri desteği kazanıyor. Siri desteği sayesinde sesli denetimlerle kontrol edilebilecek olan Spotify, kullanıcıların bu yöndeki komutlarını yerine getirebilecek. 

Popüler Müzik Platformu Spotify Siri Desteği Kazanıyor
Popüler Müzik Platformu Spotify Siri Desteği Kazanıyor

Spotify premİUM 3 AY ÜCRETSİZ

Kullanıcılar Siri’ye Spotify üzerinde bir şarkı çalmasını, çalma listesi oynatmasını ya da oynatmayı durdurmasını söyleyerek Spotify özelliklerini Siri ile kullanabilecek. iOS 13.1 ve iPadOS 13.1 işletim sistemine sahip olan iPhone ve iPadOS kullanıcıları tarafından kullanılabilecek olan Siri desteği Türkiye’de de kullanılabilecek. Şimdilik Siri özelliğini test eden Spotify’ın çok kısa bir sürede test sürecini tamamlayıp yeni güncelleme ile birlikte tüm iOS 13 kullanıcılarına sunması bekleniyor. 

Spotify Liderliğini Sürdürüyor

Apple ve Google gibi dev teknoloji firmalarının da online müzik servislerinin bulunduğu sektörde Spotify liderliği göğüslüyor. 100 milyon abonesi olan Spotfiy’ın ücretsiz aboneleriyle birlikte 217 milyon abonesi bulunuyor. Apple’ın müzik servisi olan Apple Music servisinin 60 milyon ücretli abonesi bulunurken Google’un YouTube Music servisinin kaç abonesi olduğu açıklanmadı. Üc

Burak Köse
nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını paylaşıyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen