Haber Mobil Samsung Galaxy Fold Çıkış Tarihi Vol. 726

Samsung Galaxy Fold Çıkış Tarihi Vol. 726

-

Samsung Galaxy Fold çıkış tarihi, bir Teknoloji Blogger’ı tarafından sızdırıldı!

Tanınmış teknoloji blog yazarı Evan Blass, çıkış tarihi henüz resmi olarak açıklanmayan Samsung Galaxy Fold‘un, 27 Eylül tarihinde raflardaki yerini alacağını iddia ettiği bir twit attı. Samsung geçtiğimiz ay revize edilmiş Galaxy Fold’un yakın zamanda raflardaki yerini alacağını açıklamıştı ancak net bir tarih vermemişti.

Samsung Galaxy Fold Çıkış tarihi sızdı

Herhangi resmi bir açıklama olmamasına rağmen, Samsung Galaxy Fold ‘un 18 Eylül gibi yakın bir tarihte Kore’de satışa sunulacağı yönünde birçok söylenti de mevcut. Samsung Temmuz ayında Galaxy Fold’un tasarımının birçok yönden geliştirildiğini belirten resmi bir açıklama yapmıştı.

Bu geliştirmelerin çoğu tahmin edebileceğiniz üzere, menteşe dizaynı ve ekranın dış etkenlerden etkilenmesini minimuma indirmeyi amaçlayan koruyucu katman üzerine yapılmış durumda. Birçok akıllı telefon tutkununu rahatsız eden bir diğer konu da, Galaxy Fold kapanırken iki taraf arasında kalan boşluğun oldukça fazla olmasıydı. Samsung bu konuda da iyileştirmeler yaptığını belirtiyor.

Teknoloji devi fiziksel revizyonların yanı sıra yeniden tasarlanan Fold’un benzersiz katlanabilir kullanıcı deneyimi için optimize edilmiş daha fazla uygulama ve hizmetle birlikte geleceğini da belirtti.

Geriye kalan tek şey Samsung’un resmi çıkış tarihini duyurması. Eğer iddialar doğruysa, bunun önümüzdeki hafta kapılarını teknoloji severlere açacak olan IFA 2019 fuarı çerçevesinde yapma ihtimalinin oldukça yüksek olduğunu düşünüyoruz.

GsmArena

Serkan Durgunhttps://www.alttab.net
İktisadi bilimlerden nasibimi alıp, beyaz yakalı plaza çalışanı kimliğimi çöpe atmış bir teknoloji tutkunu ve oyuncuyum. Aynı zamanda Alttab.net'in Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürütüyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen