Haber Mobil PTT Şubeleri Xiaomi Ürünleri Satacak

PTT Şubeleri Xiaomi Ürünleri Satacak

-

PTT şubeleri artık Xiaomi ürünleri satacak. İşte PTT şubelerinde satılacak olan Xiaomi ürünleri. 

Çin’in hızla büyüyen teknoloji firmalarından birisi olan Xiaomi’nin, ülkemizdeki distribütörlerinden “TürkMi” ile PTT arasında yapılan anlaşmaya göre artık, Xiaomi ürünleri PTT şubelerinde satılacak.

Yeni iş birliği ile artık PTT şubelerinden Xiaomi ürünlerini satın almak mümkün olacak. İlk olarak sınırlı sayıda PTT şubesinde hayata geçirilen yeni uygulama kısa süre içerisinde yaygınlaştırılarak 100 PTT şubesine kadar genişletilecek. Anlaşma kapsamında tüketiciler şubelerden Xiaomi’nin bazı akıllı telefon modellerine ek olarak, Mi Band 3 akıllı bilekliğini ve Xiaomi’nin powerbank modellerini de satın alabilecek. 

Güçlü özelliklere sahip ürünleri uygun fiyat etiketiyle kullanıcılarla buluşturan Xiaomi, ülkemizde de yoğun ilgi görüyor. Akıllı telefon fiyatlarının artmasıyla birlikte akıllı telefon modellerinin fiyatlarını makul seviyelerde tutmayı başaran Xiaomi’nin ürünleri de tüketicileri cezbediyor. 

Satılan Ürünüler Xiaomi Türkiye Garantisi Kapsamında Yer Alacak

Geçtiğimiz aylarda Türkiye macerasını resmi olarak başlatan Xiaomi’nin Türkiye distribütörlerinden birisi olan TürkMi ile PTT yeni anlaşmalarını duyurdu. Yapılan yeni anlaşmaya göre PTT şubelerine stantlar kurulacak ve bu stantlarda Xiaomi’nin ürünleri satışa sunulacak. Satılan ürünler ayrıca Xiaomi Türkiye garanti kapsamında olacak. 

PTT Şubeleri Xiaomi Ürünleri Satacak

Yeni anlaşma hakkında açıklama yapan PTT yetkilileri, Xiaomi stantlarının ilk olarak İstanbul, Ankara, İzmir ve Gaziantep şehirlerine kurulacağını belirtti. Hedeflerinin kısa süre içerisinde 100 PTT şubesinde Xiaomi stantı kurmak olduğunu belirten PTT yetkilileri tarafından yapılan açıklamada: “TürkMi ile gerçekleştirilen anlaşma kapsamında Xiaomi Türkiye garantili Xiaomi ürünlerinin artık PTT şubelerinden de satın alınabileceği” belirtildi.

TürkMi Genel Müdürü Onur Çon yaptığı açıklama “PTT ile anlaşma yaptıkları için mutlu olduklarını ve tüketicilerin PTT şubelerine kurulan Xiaomi stantlarından Redmi Note 7, Redmi 7, Redmi 6A ve Redmi Go modelleri ile birlikte Xiaomi Mi Band 3 akıllı bilekliği ve Xiaomi’nin 5.000 mAh kapasiteli ve 10.000 mAh kapasiteli powerbank modellerini satın alabileceklerini” belirtti. 

Burak Köse
nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını paylaşıyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen