Haber Ninja Adidas Sponsorluğu Alan İlk Profesyonel Oyuncu Oldu

Ninja Adidas Sponsorluğu Alan İlk Profesyonel Oyuncu Oldu

-

Geçtiğimiz günlerde Twitch’ten ayrılmasıyla gündem olan Ninja Adidas’ın sponsor olduğu ilk profesyonel oyuncu olmasıyla da bir hayli konuşulacak gibi görünüyor.

Tyler “Ninja” Blevins, salı günü Alman spor giyim üreticisi Adidas ile resmi bir ortaklık yaptığını açıkladı. Anlaşmanın finansal şartları ve ne kadar süre geçerli olacağı konusunda ise henüz netleşen bir bilgi bulunmuyor.

Ninja Adidas Sponsorluğu Alan İlk Profesyonel Oyuncu Oldu
Ninja Adidas Sponsorluğu Alan İlk Profesyonel Oyuncu Oldu

Anlaşma ile Ninja Adidas tarafından desteklenen ilk profesyonel oyuncu oldu. Hazır giyim devi bu anlaşma ile oyun kültürüne olan bağlılığını ve “alanında kendini adayan ve öne çıkan yaratıcıları desteklemeye” yönelik niyetlerinin altını çizdi.

Adidas, espor arenasına pek de yabancı değil. Hazır giyim devi geçen sene Danimarkalı Espor takımı North ile bir ortaklık yaptığını açıklamıştı. Adidas’ın bu hamlesinin ardından Champion ve K-Swiss gibi diğer hazır giyim firmaları da Espor takımları ve oyuncuları ile benzer anlaşmalara imza atmıştı.

Ninja birkaç gün önce YouTube kanalından “Ninja x Adidas: Time In” başlıklı bir video yanlışlıkla yayınlamıştı. Ancak çok fazla izlenme elde etmeden, video hızla yayından kaldırılmıştı. Yapılan resmi açıklamanın ışığında, Ninja’nın veya ekibinden birinin heyecanına yenik düşerek videoyu planlanandan daha önce yayınladığı anlaşılıyor.

Serkan Durgunhttps://www.alttab.net
İktisadi bilimlerden nasibimi alıp, beyaz yakalı plaza çalışanı kimliğimi çöpe atmış bir teknoloji tutkunu ve oyuncuyum. Aynı zamanda Alttab.net'in Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürütüyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen