Haber Microsoft Excel Google Play Store'da 1 Milyar İndirmeye Ulaştı

Microsoft Excel Google Play Store’da 1 Milyar İndirmeye Ulaştı

-

Yazılım ve teknoloji devi Microsoft’un Microsoft Office paketinden olan Microsoft Excel uygulamasının, büyük Google Play başarısı. Excel Google Play Store’da 1 milyar indirme barajını aştı. 

Yazılım devi Microsoft’un en çok kullanılan uygulamalarından olan Microsoft Office, büyük başarılara imza atıyor. Geçtiğimiz yıllarda Microsoft aldığı karar ile birlikte, Microsoft Office ürünlerini Google Play Store’a ve App Store’a getirme kararı almıştı. Kullanıcıların Microsoft Office deneyimini mobil cihazlarında da yaşamasını isteyen Microsoft, aldığı bu karar ile birlikte kullanıcıları memnun etmişti. 

Microsoft Excel Google Play Store'da 1 Milyar İndirmeye Ulaştı
Microsoft Excel Google Play Store

Uygulama mağazalarında Microsoft Office rüzgarı estiren Microsoft’un Office paketinde en çok indirilen uygulamalar, Word ve PowerPoint uygulamaları olmuştu. Microsoft’un Office paketinde bulunan Microsoft Excel uygulaması da Google Play Store’da büyük başarıya imza attı. 

Microsoft tarafından yapılan açıklamaya göre Microsoft Excel, Google Play Store üzerinde bir milyar indirme barajını geçti. Microsoft’un elektronik tablo uygulaması olan Microsoft Excel’in mobil sürümü, Android platformu üzerinde Google Play Store’da en çok indirilen uygulamalardan birisi olmuş oldu .

Microsoft Google İşbirliği Sürüyor

Son zamanlarda Android platformuna ciddi yatırımlar yapan Microsoft, son olarak Android işletim sistemiyle çalışan Surface Duo akıllı telefonunu duyurdu. Katlanabilir cihaz anlayışına farklı bir bakış açısı getiren Microsoft’un bu ürünü edindiğimiz izlenime göre kullanıcıları etkilemeyi başarmış görünüyor. 

Yazılım devi Microsoft’un Google Play Store’da Excel’e ek olarak, Ms Word, OneNote, OneDrive, PowerPoint ve Microsoft Launcher uygulamarı da bulunuyor. 

Burak Köse
nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını paylaşıyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen