Haber Apple iPhone 6s ve iPhone 6s Plus Modellerini Ücretsiz...

Apple iPhone 6s ve iPhone 6s Plus Modellerini Ücretsiz Tamir Edecek

-

Apple geçtiğimiz iPhone modellerinden olan iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modelleri için ücretsiz tamir programı başlattı. İşte iPhone 6s ve 6s Plus sahiplerini yakından ilgilendiren ücretsiz tamir programı detayları. 

Teknoloji devi Apple, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus sahiplerini sevindirecek bir açıklama yaptı. Apple’ın açıklamasına göre artık iPhone 6s ve 6s Plus modelleri ücretsiz olarak tamir edilebilecek. Sorunlu ürünleri için ücretsiz tamir ve değişim programı başlatan Apple bu sefer Ekim 2018 ile Ağustos 2019 tarihleri arasında satılan iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modellerini ilgilendiren bir program başlattı. 

Apple iPhone 6s ve iPhone 6s Plus Ücretsiz Tamir Edecek!

Ekim 2018 ile Ağustos 2019 tarihleri arasında satılan iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modellerinde gözlemlenen “güç problemi” yaşayan cihazların sorunlarını çözmeye odaklanan program kapsamında kullanıcıların bireysel başvurusu yeterli oluyor. Donanım arızası nedeniyle ortaya çıkan bu sorun yetkili Apple servisleri tarafından düzeltiliyor. Eğer ki siz de iPhone 6s ve iPhone 6s Plus sahibiyseniz ve ürününüzün bu programa olan uyumluluğunu sorgulamak istiyorsanız bu linke tıklayıp kontrol edebilirsiniz. Açılan sayfada telefonunuzun seri numarasını girerek program kapsamında olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Apple yaptığı açıklamada benzer sebep nedeniyle servis ücretinin iade edileceğini belirtti. 

Apple MacBook’lar İçin Tamir Programı Başlatmıştı

Apple iPhone modellerinin yanı sıra MacBook modellerinde de tamir programı başlatabiliyor. Aktif olarak MacBook Pro modellerinin klavyelerinde yaşanan sorun nedeniyle klavye değişim programı başlatan Apple ayrıca 15 inç MacBook Pro modellerinde pil sorunu nedeniyle bir değişim programı başlatmıştı. 

Burak Köse
nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını paylaşıyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen