Haber Amazon.com.tr’de Yılbaşı İndirimleri Başladı!

Amazon.com.tr’de Yılbaşı İndirimleri Başladı!

-

Dünya çapındaki en yüksek kitleye sahip E-Ticaret sitesi olan Amazon, birkaç yıldan beridir Türkiye’de ki hizmetlerini de sürdürmeye devam ediyor. Türkiye’de milyonlarca kişinin ilk tercih ettiği alışveriş sitelerinden olan Amazon.com.tr, yılbaşına özel çeşitli indirimlerini müşterilerine sunmuş durumda. Muhteşem Cuma günlerini aratmayan indirimlerin bulunduğu Amazon’da, her türlü ürün indirime girmiş durumda. Yüzlerce kategoride %60’a varan indirimlerin bulunduğu bu platformda, yine kısmen ücretsiz kargo seçenekleri bulunmakta.

Ayrıca 150 TL ve üzeri alışverişlerin tümünde, “Ücretsiz Ekspres Teslimat” seçeneği aktif durumda. Durum böyle olunca da milyonlar Amazon.com.tr’ye akın etmekte.

Amazon.com.tr’de Yılbaşı İndirimleri Başladı!
Amazon.com.tr’de Yılbaşı İndirimleri Başladı!

Amazon.com.tr’de Yılbaşı İndirimleri Devam Ediyor!

Sadece 4 gün sürecek olan bu indirimler, 24-28 Aralık tarihleri içerisinde geçerli olacak. Bu tarihler arasında yüzlerce kategori ve binlerce üründeki %60’lık indirim, insanların gözlerini kamaştırıyor. İndirimli ürünlerin yer aldığı sayfaya göz atmak için, aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Amazon.com.tr Yılbaşı İndirim Sayfası

150 TL ve Üzeri Alışverişlerde “Ücretsiz Ekspres Teslimat”

Elektronikten giyime binlerce üründe indirime giden Amazon firması, yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişler için ücretsiz ekspres teslimatını aktif hale getirdi. Dolayısıyla ürünlerinizi 24 saatten daha kısa bir süre içerisinde teslim alabilmeniz mümkün hale getirilmiş oldu. 24 saat içerisinde kargoların teslim edilmesi planını kapsayan şehirler şöyle;

Playstation Store Flaş Yeni Yıl İndirimleri Başladı

  • İstanbul
  • Bursa
  • Ankara
  • Kocaeli
  • İzmir

Bu şehirlerde yaşayan kişiler, 150 TL ve üzeri alışverişlerinde “Ücretsiz Ekspres Teslimat” seçeneğinden faydalanabiliyor. Fakat diğer şehirde yaşayan kişiler için durum böyle değildir. Yukarı maddede yer alan şehirler dışında yapılan 150 TL ve üzeri alışverişler, en geç 48 saat içerisinde teslim ediliyor.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen