Haber Mobil Xiaomi Mi 10’un Tanıtım Görseli Ortaya Çıktı!

Xiaomi Mi 10’un Tanıtım Görseli Ortaya Çıktı!

-

Çin merkezli sosyal medya platformlarından birisi olan Weibo’da, Xiaomi Mi 10’a ait olduğu iddia edilen bir poster paylaşıldı. Paylaşılan poster Xiaomi Mi 10’un çıkış tarihi ve telefonun tasarımı gibi birçok bilgi sunuyor. İşte o detaylar.

Çinli teknoloji devi Xiaomi, geçtiğimiz birkaç yıl boyunca ülkemizde akıllı cihaz konusunda oldukça iyi bir ivme kazanmıştı. Her bütçeye uygun cihaz üreten firmanın, hem fiyat hem de donanım tarafında rakiplerine kök söktürecek ürünler sunması neticesinde, birçok “premium” telefon tutkunu kullanıcıyı kazanan Xiaomi, yeni modelini piyasaya sürmek için hazırlanıyor.

2020 yılının heyecanla beklenen modellerinden birisi olan Mi 10’un tanıtımını yapmak için gün sayan Xiaomi, beklentileri karşılamak için yoğun çaba sarf ediyor.

Xiaomi Mi 10’un Görseli Ortaya Çıktı!

Geçtiğimiz gün Çin merkezli sosyal medya platformu Weibo’da, Xiaomi Mi 10’a ait olduğu iddia edilen bir poster yayınlandı. Yayınlanan bu postere göre Xiaomi Mi 10’un hem tasarımını, hem kullanacağı yonga setini, hem de çıkış tarihini görebiliyoruz.

Xiaomi Mi 10’un Tanıtım Görseli Ortaya Çıktı!

Sosyal medyada yer alan bu postere göre yorumlamada bulunulacak olursak; Xiaomi’nin yeni cihazı Mi 10’un, firmanın çok kouşulan modeli Mi Mix Alpha’ya benzer bir tasarım diline sahip olduğunu görebiliyoruz. Mi Mix Alpha’ya göre daha sadeleştirilmiş bir sürüm olduğunu düşündüğümüz Mi 10’un, şık bir görüntüye sahip olduğunu vurgulamak gerek. Posterde göze çarpan bir diğer detay ise; 5G ibareli Snapdragon 865 logosunun bulunuyor olması. Yeni Mi 10’un daha önce sızıntılarda birçok kez belirtildiği gibi, Android eko-sisteminde hali hazırda piyasada bulunan en güçlü yonga seti olarak gösterilen, Snapdragon 865 ile geleceği bir kez daha vurgulanmış oluyor.

Xiaomi Mi CC9 Pro Özellikleri Ortaya Çıktı

Paylaşılan görselin alt kısmına odaklanıldığında ise, tanıtım tarihinin 11 Şubat olacağına dair bir ibare bulunduğunu görebilmek mümkün. Hatırlayanlar olacaktır ki, Xiaomi Mi 9’un tanıtımı da yine bu tarihler aralığında yapılmıştı. Bu sebeptendir ki, Mi 10’un tanıtımı için 11 Şubat ifadesinin bulunduğu posterin doğruluk payı olabileceği kanaatindeyiz.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen