Öne Çıkan WoW Classic İçin Yeni Serverlar Geliyor

WoW Classic İçin Yeni Serverlar Geliyor

-

Blizzard, 26 Ağustos’ta oyuncu nüfusunu yaymak için yeni WoW Classic servları açacak.

Geçen hafta yayımladığmız Wow Classic server yoğunluğu haberimizde de belirttiğimiz gibi Blizzard oyun gelecek hafta kullanıcılarla buluştuğunda, en popüler World of Warcraft Classic serverlarında saatler sürebilecek kuyruklar olacağını tahmin ediyor.

Blizzard durumu önlemek için yeni serverlar açacağını belirtmiş ve oyuncuların bu kuyruklarda heba olmamaları için, full serverlar yerine yeni açılan serverları tercih etmelerini gerektiğini söylemişti.

Ayrıca, geliştirme ekibi şu anda geçerli olan World of Warcraft hesabı başına 3 Klasik karakter sınırlamasını kaldıracak. Bu değişiklikle birlikte oyuncular, server başına 10 ve hesap başına toplam 50 World of Warcraft Classic karekteri yaratabilecekler. Bu karakterler güncel Battle for Azeroth hesaplarındaki karekterlerden bağımsız olacak.

Açılması planlanan serverlar ise şu şekilde;

  • Wow Classic Yeni Server
  • Wow Classic Yeni Server

Kısaca World of Warcraft Classic oynamayı düşünüyorsanız, Full veya Yüksek olarak işaretli serverlar yerine daha düşük nüfuslu serverları tercih ederek hem devasa sıradan hem de görev objektiflerinde saç baş yolduran kavgalardan sıyrılabilirsiniz.

World of Warcraft Classic hakkında ne düşünüyorsunuz? 27 Ağustosta oyun kapılarını açtığında Azeroth’taki hikayenin yeniden bir parçası olmak için, siz de bilgisayarınızın başındaki yerinizi alacak mısınız? Düşüncelerinizi yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Serkan Durgunhttps://www.alttab.net
İktisadi bilimlerden nasibimi alıp, beyaz yakalı plaza çalışanı kimliğimi çöpe atmış bir teknoloji tutkunu ve oyuncuyum. Aynı zamanda Alttab.net'in Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürütüyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen