Haber Oyun Riot Games'in Kahraman Bazlı FPS Oyunu Sınıf Detayları Sızdı!

Riot Games’in Kahraman Bazlı FPS Oyunu Sınıf Detayları Sızdı!

-

Riot Games’in Project A olarak bilinen kahraman bazlı FPS oyunu Valorant’ın, sınıf detayları sızdırıldı

Polygon’da yayımlanan bir habere göre, Riot Games’in Counter Strike benzeri, yeni kahraman bazlı nişancı oyunu, Valorant olarak adlandırılıyor ve oldukça sağlam sınıflara sahip olacak gibi görünüyor. Oyun başlangıçta Viper, Brimstone ve Sage dahil olmak üzere en az üç büyük kahraman içerecek ve geliştiriciler tarafından yapılan açıklamaya göre; oyun League of Legends gibi uzun yıllar boyunca desteklenecek.

Oyun daha şimdiden oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip durumda. Öyle ki önümüzdeki hafta tanıtılması beklenen Project A’nın, adı resmi olarak ismi telafuz edilmemiş olmasına rağmen, hayran kitlesi kahraman bazlı rekabetçi oyunun adını ve oyuna yeni eklenen Sage karakteri hakkında önemli ayrıntıları ortaya çıkarmayı başarmış görünüyor.

Oyunun hayranları birkaç gün önce Riot Games tarafından kaydedilmiş olan PlayValorant.com alan adını ortaya çıkarmıştı. Bu sefer de oyun severlere Project A’nın oldukça sağlam görünen kahramanları ile ilgili ne bekleyecekleri ile ilgili bir fikir verebilecek ekran görüntüsü ortaya çıkmış durumda.

Bu ayın başlarında Influencerlara gösterilen yakın tarihli bir Valorant demosundan sızdığı düşünülen ekran görüntüsü, oyunun Mercy sınıfı Sage’yi ortaya koyuyor.

Sage karakteri, diriliş ve bariyer küre yeteneği ilk olarak Riot’un Ekim 2019’da yayınladığı Teaser’da ortaya çıkmıştı ve bir süredir onaylanmış durumda olduğunu da belirtelim.

Riot Games Taciz Davası Sonuçlandı!

Zaman içinde iyileştirme (heal over time) ve diriliş de dahil olmak üzere dört ana yeteneğe sahip olacak olan Sentinel Sınıfı kahraman Sage, müttefiklerini koruyabilen bir duvar bariyeri ve düşman hareket hızlarını büyük ölçüde yavaşlatan bir küre tuzağına da sahip.

Riot Games Project A Valorant detayları sızdı
Riot Games’in Kahraman Bazlı FPS Oyunu Sınıf Detayları Sızdı!

Sentinel Sınıfı Sage’nin Yetenekleri

  • Bariyer Küresi: Katı bir duvar oluşturabilen bir bariyer küresi ışınlar.
  • Yavaş Küre: Çarptığı bölgede patlayan ve küreye yakalanan hedefleri yavaşlatan ve yere indiren bir küre yeteneği
  • Şifa Küresi: Sage kendine ya da müttefiklerine zaman içinde iyileşme sağlayan destek küresi.
  • Diriliş: Kısa bir kanallamanın ardından müttefiklerini tam sağlıkla hayata döndürebilen bir destek yeteneği

Başlangıçta 7 adet kahramanla oyun severlerle buluşması beklenen Valorant’ta Sage, Brimstone ve Viper dışındaki dört kahramanla ilgili henüz netleşmiş bir bilgi bulunmuyor. Ancak, Riot Games’in 2 Mart 2020’de oyunu tanıtacağı ve 4 Mart 2020 tarihinde ise Beta sürecini başlatacağı yönünde iddiaların bulunduğunu da ekleyelim.

Siz Riot Games’in geliştirdiği bu kahraman bazlı nişancı oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Valorant, Overwatch ya da Counter Strike seviyesinde bir başarı yakalayabilir mi? Düşüncelerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Serkan Durgunhttps://www.alttab.net
İktisadi bilimlerden nasibimi alıp, beyaz yakalı plaza çalışanı kimliğimi çöpe atmış bir teknoloji tutkunu ve oyuncuyum. Aynı zamanda Alttab.net'in Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürütüyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen