Haber Mobil Samsung Galaxy Watch Active 2 İlk Kez Görüntülendi

Samsung Galaxy Watch Active 2 İlk Kez Görüntülendi

-

Henüz duyurulmayan Samsung Galaxy Watch Active 2 ABD’de Federal İletişim Komisyona inceleme maksadıyla gönderilen ürünün görüntüleri sızdı

Son yıllarda özellikle Apple, Samsung, Huawei gibi teknoloji devlerinin akıllı telefon pazarında artan rekabet sebebiyle birbirlerine üstünlük sağlayabilecekleri alternatif cihazlar geliştirmek için yarıştıkları bir sır değil.

Samsung rakibi Apple‘ın büyük bir titizlikle üzerinde çalıştığı ve yakın tarihte tanıtmayı planladığı Apple Watch 5 alternatif olarak kendi akıllı saati Galaxy Watch Active 2 üzerinde çalışıyor ve bunu gözlerden ırak yaptığını düşünüyordu. Ancak ABD FCC (Federal İletişim Komisyonu) yaptıkları incelemeyi takiben ürün hakkındaki görüşlerini ve ürünün görsellerini içeren bir raporu websitesine yükledi ve bütün sır bozuldu.

Samsung Galaxy Watch Active 2

Samsung Watch Active 2 4 GB dahili depolama, Bluetooth 5.0, düşme algılama ve elektrokardiyograf gibi sağlığa yönelik özellikleri 40mm çapındaki gövdesiyle teknoloji severlere sunuyor olacak.

Samsung Galaxy Watch Active 2

Samsung Galaxy Watch Active 2’nin Ağustos başında Galaxy Note 10 ile birlikte tanıtılacağı tahmin ediliyor. Ancak henüz netleşen bir bilgi malesef bulunmuyor.

Kaynak: FCC Raporu

Serkan Durgunhttps://www.alttab.net
İktisadi bilimlerden nasibimi alıp, beyaz yakalı plaza çalışanı kimliğimi çöpe atmış bir teknoloji tutkunu ve oyuncuyum. Aynı zamanda Alttab.net'in Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürütüyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen