Haber Oyun Epic Games Store’un Bu Haftaki Ücretsiz Oyunları

Epic Games Store’un Bu Haftaki Ücretsiz Oyunları

-

İşte Epic Games Store‘un oyunseverlere her hafta oyun hediye ettiği kampanyasında 27 Temmuz–2 Ağustos tarihleri arasında sunulan ücretsiz oyunlar.

Epic Games Store’un sizinle daha önceden de paylaştığımız gibi ayda iki sefer ücretsiz oyun dağıttığı kampanyası yakın dönemde değiştirilmiş ve her hafta oyun armağan etmeye başlamıştı. Ancak görünen o ki Epic Games bununla da yetinmemiş ve dağıttığı oyun sayısını haftada 2 adete çıkarmış.

Oyunseverlerin bu hafta edinebilecekleri ücretsiz oyunlar 11 Bits Studios ve Digital Sun Games’in geliştridiği Moonligher ve yine 11 Bits Studios’un geliştirdiği This War of Mine.

Epic Games Store Ücretsiz Oyun

Moonlighter, günün birinde kahraman olma hayali kuran maceracı esnaf Will’in günlük rutinini izleyen, rogue-lite unsurlara sahip bir Aksiyon RPG türü bir oyun.

Gerçek olaylardan ilham alınarak dizayn edilen This War of Mine‘da elit bir asker olarak değil, kuşatılmış bir şehirde hayatta kalmaya çalışan, gıda, ilaç azlığının yanı sıra saldırgan yağmacılarla mücadele eden bir grup sivilin savaş deneyimini bambaşka bir bakış açısıyla anlatan bir oyun.

Oyunu edinmek için yapmanız gereken tek şey; Epic Game Store sayfasına girerek daha önceden bir üyeliğiniz yoksa, ücretsiz bir hesap oluşturup, oyunu ücretsiz olarak sepetinize ekleyip onaylamak.

Serkan Durgunhttps://www.alttab.net
İktisadi bilimlerden nasibimi alıp, beyaz yakalı plaza çalışanı kimliğimi çöpe atmış bir teknoloji tutkunu ve oyuncuyum. Aynı zamanda Alttab.net'in Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürütüyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen