Haber Konsol PlayStation Plus Kasım 2019 Ücretsiz Oyunları Açıklandı

PlayStation Plus Kasım 2019 Ücretsiz Oyunları Açıklandı

-

Sony’nin PlayStation 4 kullanıcıları için sunduğu ücretli abonelik servisi PlayStation Plus Kasım 2019 ücretsiz oyunları açıklandı. İşte PS Plus Kasım 2019 ücretsiz oyunları. 

Teknoloji devi Sony’nin milyonlarca kullanıcısı olan PlayStation 4 oyun konsolu her geçen gün yeni bir başarı elde ediyor. Önümüzdeki yılın sonunda PlayStation 5 oyun konsolunu tanıtacak olan Sony bir süre daha PlayStation 4 oyun konsoluna destek vermeyi sürdüreceğini duyurdu. Sony’nin PlayStation 4 oyun konsolu için sunacağı desteklerden birisi de PlayStation Plus abonelik sistemi. PlayStation 4 oyun konsolu sahiplerinin ücretli olarak abone oldukları PS Plus servisi ile birlikte kullanıcılar her ay AAA kalitede oyunlara ücretsiz olarak sahip olabiliyorken ayrıca yeni oyun satın alımlarında ek indirimlere sahip olabiliyor. 

The Last of Us 2 Oyunu Yine Ertelendi

Sony Interactive Entertainment tarafından her ay açıklanan PlayStation Plus ücretsiz oyunları bu ay da merakla bekleniyor. Yapılan açıklama ile birlikte PS Plus aboneleri Kasım ayında da sevinecek. PlayStation Plus aboneleri Kasım 2019 döneminde Nioh ve Outlast 2 oyunlarına ücretsiz olarak sahip olacak. Kendi alanlarında popüler olan Nioh ve Outlast 2 oyunları çıktıkları dönemlerde oyunculardan tam not almıştı. 2017 yılında yayınlanan Nioh oyunu RPG türünün son yıllardaki en çok sevilen yapımlarından birisi olurken Outlast 2 oyunu ise korku oyunu türünde dikkat çeken başarılı yapımlar arasında yer alıyor. 

PlayStation Plus Kasım 2019 Ücretsiz Oyunları Açıklandı
PlayStation Plus Kasım 2019 Ücretsiz Oyunları Açıklandı

Sony dünya genelinde PlayStation Plus abonelerine Outlast 2 oyununu ücretsiz olarak dağıtacak olsa da oyun PlayStation Store Türkiye mağazasında yer almıyor. Bu durumda Sony, Türkiye’deki PlayStaton Plus aboneleri için farklı bir oyun verecek. PlayStation Türkiye tarafından yapılacak olan duyuru ile netleşecek oyunun ne olacağı merak ediliyor. Son olarak PS Plus aboneleri Ekim ayında The Last of Us Remastered ve MLB The Show 19 oyunları ücretsiz olarak verilmişti. 

Oyunlar 5 Kasım tarihi itibariyle indirilebilir olacak. 

Burak Köse
nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını paylaşıyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen