Haber Mobil OnePlus 7 ve 7 Pro için Android Q Geliştirici...

OnePlus 7 ve 7 Pro için Android Q Geliştirici Önizlemesi 5

-

OnePlus 7 ve 7 Pro modelleri için Android 10 Beta 6’sı üzerine kurulan Geliştirici Önizlemesi 5’i, denemek isteyen kullanıcıların beğenisine sundu.

OnePlus en yeni akıllı telefonları OnePlus 7 ve 7Pro için, en yeni Geliştirici Önizleme 5‘i indirmeye açtı. Adından da anlaşılacağı gibi bu önizleme Android Q‘nun bir test sürümü, indirdik elimizde kaldı demeyin diye söylüyorum, günlük kullanım için pek de uygun değil.

OnePlus 7 ve 7 Pro için Android Q Geliştirici Ön İzlemesi #5
OnePlus 7 ve 7 Pro için Android Q Geliştirici Ön İzlemesi #5

Sürüm notları, yeni versiyon ile birlikte sistem fonksiyonları ve kararlılığın geliştirildiğini belirtiliyor. Android 10(a.k.a Q) 6. beta sürümüne dayanan önizleme sürümü ayrıca, OnePlus’ın tam ekran hareket navigasyon özelliğini de sisteme eklemiş görünüyor.

Önizleme sürümünde en belirgin “bilinen sorunlar” ise: Google Pay dahil bazı uygulamalarla uyumluluk sorunları, zaman zaman karşılaşılan sistem gecikmesi ve kararlılık problemleri olarak belirtiliyor.

Resmi herhangi bir açıklama olmamasına rağmen, bu önizlemenin OnePlus’ın sunacağı son versiyon olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Zira Google bugün itibariyle Android 10’u Pixel telefonları için kullanıma sundu ve OnePlus da en kısa süre içerisinde resmi Android 10 versiyonunu cihazlarına göndermeyi planlıyor.

Kaynak(İngilizce):GsmArena

Serkan Durgunhttps://www.alttab.net
İktisadi bilimlerden nasibimi alıp, beyaz yakalı plaza çalışanı kimliğimi çöpe atmış bir teknoloji tutkunu ve oyuncuyum. Aynı zamanda Alttab.net'in Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürütüyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen