Haber Oyun Minecraft Ücretsiz Nasıl Oynanır?

Minecraft Ücretsiz Nasıl Oynanır?

-

Milyonların beğenisini kazanan ve kült oyunlardan biri haline gelen Minecraft, ülkemize 2010 yılında giriş yapmıştı. Çıktığı ilk andan itibaren milyonların desteğini arkasına alan bu oyun, farklı farklı versiyonları ile günümüzde halen oynanıyor. Minecraft ücretsiz nasıl oynanır sorusunu sizler için cevapladık.

Vakit öldürmek isteyen kişiler için bulunmaz bir nimet olan, çocuklar için ise büyük bir eğlence vadeden Minecraft’ı ücretsiz olarak oynayabilmek mümkün. Yakın zaman içerisinde kuruluşunun 10. Yılını kutlayacak olan Minecraft yapım şirketi, kampanya olarak 2010 yılında kullanılmaya başlanılan oyun versiyonunu ücretsiz bir şekilde kullanıma açtı.

Minecraft Ücretsiz Nasıl Oynanır?
Minecraft Ücretsiz Nasıl Oynanır?

Pokemon Tower Battle, Facebook’da

Minecraft Ücretsiz Olarak Nasıl Oynanır?

Oyunu ilk çıktığı zamanlarda sadece bilgisayar üzerinde oynayabilen kişiler, günümüzde cep telefonlarından bile Minecraft’a erişim sağlayabiliyor. Ancak Android veya IOS üzerinden de olsa bu oyunu oynamak için bir miktar ücret ödemek gerekiyor.

Minecraft ücretsiz nasıl oynanır? Sorusunun cevaplarını arayan da binleri aşkın kişi bulunuyor. Bu kişilere oldukça sevineceği bir haberimiz var: Minecraft artık ücretsiz!

Minecraft’ı ücretsiz oynamak için yapmanız gereken sadece buraya tıklamak olacak. Ücretsiz oyun sürümünü sadece bilgisayar üzerinden kullanıma açan Minecraft yapım şirketi, diğer platformlar için herhangi bir açıklama yapmadı. Oyunun grafikleri her ne kadar düşük olsa da, internet hızınıza veya bilgisayar donanımınıza göre bu oyunu oynamak bazen zor olabilir.

Bunu söylememizde ki sebep ise; oyun hakkında teknik sorunlar yaşamanız, ücretsiz olduğu için olmadığının altını çizmektir.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen