Haber Mobil Google Pixel 4 ve Pixel 4 XL Sızdı

Google Pixel 4 ve Pixel 4 XL Sızdı

-

Google Pixel 4 ve Pixel 4 XL Geliştirilmiş Asistan ve Muhteşem Dijital Zoom Özelliklerine Sahip Olacak

Önümüzdeki ay piyasaya sürülmesi beklenen Google Pixel 4 ve Pixel 4 XL‘e ait fotoğraf ve videolar dört bir koldan sızmaya başladı. Sızıntılar, Google’ın bu yılki Pixel cihazları üzerinde birçok güncelleme yaptığını gösteriyor. Arka kısma eklenen 3. kamera sensörü ve ön yüze eklenmiş olan hareket tanıma özelliğine sahip bir radar yongası göze çarpan değişikliklerden.

Kare şeklinde bir arka kamera muhafazasına sahip olan Google Pixel 4 ve Pixel 4 XL, Huawei P30 Pro’nun mükemmel yakınlaştırma yeteneklerine karşılık verebilmek adına, bir telefoto lensi ile birlikte geliyor olacak.

Google Pixel 4 ve Pixel 4 XL Sızdı
Google Pixel 4 XL

Sızdırılan ayrıntılar çerçevesinde, yeni Pixel cihazların iki adet 12MPlik ana lense ve bir adet de 16MP telefoto lensine sahip bir kamera dizilimiyle geleceğini işaret ediyor. Eklenen telefoto lensi, Google Piksel 4’ün 8 kata kadar kayıpsız optik zoom elde etmesini sağlayacak

Video, kullanıcıların Pixel 4 serisi ile gece gökyüzünün fotoğraflarını etkili ve kolay bir şekilde çekebileceklerini gösteriyor. Eğer bu doğru ise, Google’ın bunu başarabilmek için; oldukça başarılı olduğu iddia edilen zoom lensine ek olarak, kamera algoritmasını görüntüdeki bozulmaları ortadan kaldıracak ve karanlık gökyüzündeki ince detayları yakalayabilecek şekilde optimize etmiş olması gerekiyor.

Son olarak, sızan reklam aynı zamanda Google Asistan’ın bu yıl önemli ölçüde geliştirileceğini öne sürüyor.

Siz Google’ın yeni akıllı telefonları hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak(İngilizce): Wccftech

Serkan Durgunhttps://www.alttab.net
İktisadi bilimlerden nasibimi alıp, beyaz yakalı plaza çalışanı kimliğimi çöpe atmış bir teknoloji tutkunu ve oyuncuyum. Aynı zamanda Alttab.net'in Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürütüyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen