Haber Facebook Messenger Şartları Değişti! - Yeni Güncelleme

Facebook Messenger Şartları Değişti! – Yeni Güncelleme

-

Facebook’un mesajlaşma uygulamalarından birisi olan Facebook Messenger, artık Facebook hesabı olmadan kullanılamaz hale getirildi. Facebook’u bu güncellemeye iten sebebin ne olduğu açıklanmazken, bundan sonraki süreçte geçerli olmak üzere, yeni güncelleme yayına girdi.

Daha önceleri sadece telefon numarası ile de kayıt olunabilen Messenger uygulaması, günümüzün en etkin ve aktifliğini koruyan mesajlaşma uygulamalarından birisi. Bundan sonraki süreçte Messenger uygulamasını kullanan kişiler, eğer yoksa yeni bir Facebook hesabı açması gerekecek. Aksi takdirde uygulamayı kullanmasına izin verilmiyor.

Facebook Messenger Yeni Güncellemesi Yayında!

Milyonları yakından ilgilendiren bu gelişme, böylelikle bir karara bağlanmış durumda. Konuyu yakından takip edenler de bilecek ki, bu güncelleme sık sık dile getiriliyor, fakat herhangi bir gelişme yaşanmıyordu. Ancak tahminlerimiz üzerine Facebook kullanıcılarının epey fazla şikayet kayıtları, Facebook şirketini bu güncellemeye iten sebep oldu.

YouTube Android Uygulamasının Tasarımı Değişiyor

Kullanıcıların bu durumu şikayet etmesinin sebebi; Facebook hesabına giriş yapmadan, Messenger uygulamasına giriş yapamamalarıydı. Yeni güncelleme ile birlikte Facebook hesabınıza giriş yapmanızın ardından Messenger uygulamasını sınırsız bir şekilde kullanabileceksiniz.

Facebook Messenger Şartları Değişti! - Yeni Güncelleme
Facebook Messenger Şartları Değişti!

Günümüzde Instagram kadar olmasa da aktifliğini sürdüren Facebook, son yıllardaki güncellemeleriyle birlikte kaybettiği kullanıcıları geri kazanmayı başarmış durumda. Bilindiği üzere Instagram da, Facebook’un sahibi Mark Zuckerberg’in bir uygulamasıdır. Fakat kurucusu Zuckerberg değildir.

Instagram uygulaması ilk çıktığında pek bir önem arz eden uygulamalar arasında görünmese de, ilk 6 ayın sonunda büyük bir patlama gerçekleştirmiş ve Facebook kullanıcılarının büyük bir çoğunluğunu Instagram’a çekmeyi başarmıştı. Milyonlarca kişinin kullandığını Instagram uygulaması Zuckerberg’in dikkatini çekmiş ve uygulama geliştiricisinden uygulamayı satın almıştı.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen