Öne Çıkan Destiny 2 Ryzen 3000 Sorunları Çözüldü!

Destiny 2 Ryzen 3000 Sorunları Çözüldü!

-

Destiny 2 Ryzen 3000 sorunu 3 haftalık beklemenin ardından çözüldü!

Bungie‘nin yapımcılığını üstlendiği Destiny 2 Ryzen 3000 işlemcilerle, PCI-Express stabilizasyon sorunları sebebiyle 3 haftadır çalışmıyordu. Sorunu tespit eden AMD, daha önce anakart üreticilerine bu stabilizasyon problemlerini giderecek yeni BIOS güncellemelerini üretmeleri için Agesa ComboAM4 1.0.0.3ABA mikro kodunu dağıtmıştı. Ancak sorunun bu mikro kodla da devam etmesi üzerine kod geri çağırılmış ve Destiny 2 oyuncuları tekrardan AMD’nin uzatacağı yardım elini beklemek zorunda kalmışlardı.

AMD, Ryzen 3000 kullanıcılarının yaşadığı uyumluluk sorunlarının çözümü ile ilgili bir açıklamada bulundu.

“AMD, Destiny 2 Ryzen 3000 sorunun kaynağını belirlediğini ve çözümü içeren yeni bir mikro kodu anakart üreticilerine ulaştırdıklarını ve önümüzdeki birkaç gün içerisinde sorun yaşayan bütün tüketicilerin yeni BIOS güncellemelerini indirebilceğini beklediklerini belirtti.”

Şirketin işlemciler için Teknik Pazarlama Müdürü olan Robert Hallock da Reddit üzerinden ayrıca bir açıklamada bulunarak;

Destiny 2 ile ilgili olarak; Güvenilir bir şekilde kıyaslama yapmak zor olduğu için standart test listemizde yer almayan bir oyun ve bu sorunu malesef lansmandan sonra keşfedebildik. Açık ve Net: Üzgünüm. Destiny 2 konusuna geri dönersek, sizi oyuna sokması gereken geçici bir sürücüyü test etmeme yardımcı olacağınızı umuyorum. Bu bir beta yonga seti sürücüsüdür ve mevcut bir sürücüyü yükseltiyorsanız size bir ya da iki uyarı mesajı verebilir, ancak bunun Destiny 2 açılış sorununu çözmesi gerektiğine inanıyorum.” dedi.

Destiny 2 Ryzen 3000
Serkan Durgunhttps://www.alttab.net
İktisadi bilimlerden nasibimi alıp, beyaz yakalı plaza çalışanı kimliğimi çöpe atmış bir teknoloji tutkunu ve oyuncuyum. Aynı zamanda Alttab.net'in Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürütüyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen