Haber Bitcoin Fiyatları Yükselişe Devam Ediyor

Bitcoin Fiyatları Yükselişe Devam Ediyor

-

Bir uzunca bir süre dipleri gören Bitcoin fiyatları, tekrardan yükseliş trendine girdi.

Kripto para dendiğinde akla ilk gelen para birimi Bitcoin, bildiğiniz gibi 2017 yılının sonlarında şahlanarak tarihinin rekorlarını art arda kırmış 20.000$ seviyelerini test etmişti.

Diğer alternatif sanal paralar da bitcoin desteğiyle oldukça ivmeli yükselişler sergilemişlerdi. Ancak 2018 senesi başlarından itibaren sürekli bir düşüş trendine giren Bitcoin 2019 başlarında 3.500$ seviyelerine kadar düşmüştü.

Bitcoin fiyat alttab.net
Bitcoin fiyat

Bitcoindeki bu ralli birçok insanın kripto para elde etme merakına sebep olmuş ve ekran kartı, ram , güç kaynağı, giriş seviyesi işlemci ve anakart gibi bilgisayar bileşenlerinin piyasa fiyatlarını yaklaşık 1 sene boyunca alt üst etmişti.

Sanal paradaki bu devasa çöküşün ardından normale dönen donanım fiyatlarını yeniden bir dalgalanma bekliyor gibi görünüyor. Zira Bitcoin fiyatı 22 Haziran Cumartesi sabahı itibarıyla 11.100$ seviyelerine ulaştı.

Son 3 aydır sürekli yükseliş trendinde olan Bitcoin bir süre daha bu şekilde ilerlerse, olası bir mining çılgınlığına karşı, yakın zamanda sistem toplamayı düşünenlerin ya da sisteminde yükseltmeye gitmeyi planlayanların Kripto para birimlerinin sıçramalarına dikkat etmelerinde fayda olduğunu belirtmek isterim.

Serkan Durgunhttps://www.alttab.net
İktisadi bilimlerden nasibimi alıp, beyaz yakalı plaza çalışanı kimliğimi çöpe atmış bir teknoloji tutkunu ve oyuncuyum. Aynı zamanda Alttab.net'in Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürütüyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen