Haber Oyun 15 Milyon$ Ödüllü Fortnite Winter Royale Turnuvası Duyuruldu

15 Milyon$ Ödüllü Fortnite Winter Royale Turnuvası Duyuruldu

-

Epic Games yapımı popüler Battle Royale oyunu Fortnite’ın 15 Milyon $ ödül havuzuna sahip Fortnite Winter Royale turnuvası duyuruldu!

Epic Games‘in popüler Fortnite turnuvası Winter Royale 2019 toplam 15 milyon dolarlık ödül havuzu ile geri dönüyor. Kış turnuvası 40 milyon dolar ödül havuzuna sahip olan Dünya Kupası etkinliğinden sonraki en yüksek ödüllü Fortnite etkinliği olma ünvanına da sahip olacak.

Geçen yılki kış turnuvasının sadece 1 milyon dolar para ödül havuzuna sahip olduğu göz önüne alındığında Epic Games’in kesenin ağzını bir hayli açtığını söylemek mümkün. 20-22 Aralık tarihleri ​​arasında gerçekleşecek olan etkinliğin her gününde farklı turnuvalar düzenlenecek.

Fortnite-winter-royale-2019-turnuvası
Fortnite Winter Royale 2019

Epic, Fortnite Winter Royale 2019’un üç günü boyunca, Epic Games her gün 5 milyon dolarlık bir ödül havuzu sunarken, farklı puanlama sistemlerine sahip farklı turnuvalara ev sahipliği yapacak. Ayrıca, her turnuva platforma özgü ve tüm oyunculara açık olacak. Dolayısıyla konsol oyuncuları ile PC oyuncuları birbirleriyle karşılaşmayacak.

PlayStation Plus Aralık 2019 Ücretsiz Oyunları Açıklandı

Epic Games turnuvanın kuralları ve etkinlikte yer alacak turnuvalar hakkında daha detaylı bilgiyi ayrıca paylaşılacağı konusunda da oyun severlere söz vermeyi ihmal etmedi. Epic detayları açıklayana kadar oyuncular, Kaos yükseliş etkinliklerini yaparak çelik köprü ve gizli tecrübe puanlarını toplama görevleri ile pratik yapabilirler.

Fortnite Winter Royale 2019 hakkında daha fazla detay sunar sunmaz sizlerle paylaşıyor olacağız. Siz bu turnuva hakkında ne düşünüyorsunuz? Katılmayı planlıyor musunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Serkan Durgunhttps://www.alttab.net
İktisadi bilimlerden nasibimi alıp, beyaz yakalı plaza çalışanı kimliğimi çöpe atmış bir teknoloji tutkunu ve oyuncuyum. Aynı zamanda Alttab.net'in Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürütüyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen