Haber Mobil YouTube Music Servisine Haftalık Keşif Özelliği Eklendi

YouTube Music Servisine Haftalık Keşif Özelliği Eklendi

-

YouTube’un ülkemizde de hizmete giren YouTube Music servisinin yeni özelliği “Haftalık Keşif Listesi” abonelere sunulmaya başlandı. YouTube Music servisinin “Haftalık Keşif” özelliği neler sunuyor. 

Popüler video izleme platformu YouTube’un ülkemizde de kullanıma sunulan bir online müzik servisi olan YouTube Music’e Spotify’ın popüler özelliği olan “Haftalık Keşif” listesi özelliği geldi. YT Music kullanıcıları yeni özellik ile birlikte haftalık olarak güncellenecek Haftalık Keşif listesine sahip olacak. 

Apple Music ve Spotify platformlarına rakip olarak YouTube tarafından duyurulan Music servisi gelişmeye devam ediyor. YouTube Music’in en yeni özelliği ile pek çok müzik servisinde bulunan “haftalık keşif” özelliği. 

YouTube Music

Şarkı öneri çevrimiçi müzik servislerinin olmazsa olmaz özellikleri. Keşif sistemlerini sürekli olarak güncelleyen müzik servisleri kullanıcıların dinledikleri müziklere uygun şarkıları önererek kullanıcıların müzik zevklerini geliştirmeyi hedefliyor. YouTube’un müzik servisi YouTube Music’te keşif servislerini güncelliyor. Haftalık keşif servisinin yanında YouTube’un Music abonelerine Discover Mix çalma listesi de kullanıcılara sunulmayaş başlandı. 

Haftalık keşif listesinde olduğu gibi her hafta güncellenecek olan Discover Mix listesi 49 şarkıdan oluşacak ve kullanıcıların müzik zevklerine göre güncellenecek. Ülkemizde de kullanılabilir olan YT Music servisine kullanıcılar YouTube Premium servisi ile birlikte kullanıcıların tercih edebileceği bir servis haline geliyor. YouTube’un Music servisinin, yeni özellikleriyle birlikte Spotify’ı geçip geçmeyeceğini, zamanla göreceğiz. 

Siz hangi online müzik dinleme platformunu tercih ediyorsunuz? Youtube’un Music servisini hiç denediniz mi? Hali hazırda kullandığınız platformdan sizi çalma ihtimali nedir? Düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Burak Köse
nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını paylaşıyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen