Haber Mobil İddia: Samsung Galaxy S11 120hz Ekran ile Gelecek!

İddia: Samsung Galaxy S11 120hz Ekran ile Gelecek!

-

Razer Phone’un 2017’de piyasaya sürülmesinden bu yana bir çok akıllı telefon tutkunu, 120Hz tazeleme hızına sahip akıllı telefonların ne zaman yaygınlaşacağını merak ediyordu. Samsung’un Galaxy S11’de 120hz ekran tercih edeceği iddiası bu beklentinin oldukça yakın zamanda karşılanacağını gösteriyor.

Söylenti kazanı Apple’ın 2020’de piyasaya süreceği iPhone ailesinin 120Hz ekrana sahip olacağını ve Çin’in parlayan akıllı telefon üreticisi OnePlus’ın da şu anda OnePlus 7 ailesinde tercih ettiği 90hz ekranları, OnePlus 8 Pro modeliyle 120hz’lik bir ekrana terfi ettireceği iddialarıyla kaynıyor.

Görsel: Android Authority – Samsung Galaxy S11 120hz ekran ile gelecek

TechRadar’ın haberine göre; Samsung da, yaklaşmakta olan Galaxy S11 amiral gemisi ile yüksek tazeleme oranına sahip ekran bandosuna katılacak. Universelce adlı Twitter sızıntıcısı tarafından paylaşıldığı üzere; bir One UI 2 beta kullanıcısı, Samsung’un kullanıcılara 60Hz ve 120Hz tazeleme oranları tercih yapabilecekleri bir seçenek sunduğunu keşfetmiş.

Twitlerde ayrıca cihazın görüntülenen içeriğe göre 60hz ile 120hz arasında otomatik olarak tazeleme hızını değiştirebildiği üçüncü bir seçenek olduğu görünüyor.

Galaxy S10 One UI 2.0 Beta Süreci Başladı

Galaxy Note 9 kullanıcısı tarafından keşfedilen özelliğin, keşfedilen cihaz da dahil Samsung’un piyasayada bulunan hiçbir cihazında 120hz tazeleme oranına sahip ekran bulunmaması sebebiyle gözlerin yakın gelecekte raflarda yerini alması beklenen Galaxy S11 ve sonrasına çevrilmesine neden olmuş durumda.

Galaxy S ailesinin yeni üyelerinin 120hz tazeleme hızına sahip olup olmadığını 18 Şubat 2020 tarihinde görüyor olacağız.

Serkan Durgunhttps://www.alttab.net
İktisadi bilimlerden nasibimi alıp, beyaz yakalı plaza çalışanı kimliğimi çöpe atmış bir teknoloji tutkunu ve oyuncuyum. Aynı zamanda Alttab.net'in Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürütüyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen