Haber Oyun Fortnite X Batman Etkinliğinin Eşyaları Belli Oldu

Fortnite X Batman Etkinliğinin Eşyaları Belli Oldu

-

Dünya Batman Günü kapsamında Fortnite X Batman etkinliğinin eşyaları belli oldu. İşte Fortnite oyununa gelen Batman ürünleri. 

Popüler battle royale oyunu Fortnite oyuncuların heyecanını diri tutmak için yeni etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Fortnite’ın PC, Nintendo, PS4 ile Xbox One sürümlerinde ve iOS ile Android cihazları üzerinden yeni etkinliğe erişebilecek. Yeni etkinlik ile birlikte Fortnite haritasına Batman’in şehri olan Gotham City haritası, yeni Batman kostümleri ve yeni kedi kadın kostümleri ekleniyor. 

Fortnite X Batman Etkinliğinin Eşyaları Belli Oldu
Fortnite X Batman Etkinliğinin Eşyaları Belli Oldu

Fortnite bilindiği gibi sürekli olarak yeni etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Geçtiğimiz etkinlikte Marvel, John Wick, Air Jordan ve Marshmello etkinlikliklerini düzenleyen Fortnite, şimdi de Fortnite X Batman etkinliğini duyurdu. 

Batman ve Catwomen karakterlerinin oyuna eklenmesinin ardından Fortnite oyuncuları oyuna eklenecek Joker karakterini merak etmeye başladı. Peki Joker nerede? Fortnite cephesinden Joker ile ilgili bir açıklama yapılmasa da oyuna eklenen eşyalar Joker karakterine işaret ediyor. 

Fortnite veri madencilerinin edinlikleri verilere göre Joker karakteri oyuna yakın zamanda eklenecek. Veri madencileri ayrıca Fortnite X Batman etkinliğinin şimdiye kadarki en büyük etkinlik olacağını duyuruyor. Bakalım Fortnite’ın 10. Sezonunun bitimine az bir süre kala oyuncuları nelerin beklediğini hep birlikte göreceğizi. 

Burak Köse
nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını paylaşıyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen