Haber Oyun Modern Warfare Battle Royale Moduna Sahip Olacak mı?

Modern Warfare Battle Royale Moduna Sahip Olacak mı?

-

Call of Duty’nin geçen seneki versiyonu Black Ops 4, Battle Royale moduyla birçok oyunseverin beğenisini toplamayı başarmıştı. Peki Modern Warfare Battle Royale modunu oyunculara sunacak mı?

Blackout modu, bu yılki Modern Warfare 2019’da olmayacak gibi görünüyor. Geliştirici firma Infinity Ward’dan Joe Cecot’un IGN‘e açıklamalarda bulundu. Cecot “Modern Warfare ve Black Ops 4’ün çok farklı farklı hissiyata sahip iki ayrı oyun olduğunu, Modern Warfare’da, orijinale sağdık kalacak şekilde otantik ve gerçekçi silahlara ve Modern Warfare’in özüne odaklandık ve bu farklı bir deneyim olacak.” şeklinde bir açıklamada bulundu.

Modern Warfare Battle Royale

Joe Cecot ayrıca, “Infinity Ward olarak Battle Royale modundan keyif aldıklarını ve kalabalık oyun modlarını çok sevdiklerini belirterek, Modern Warfare Battle Royale modundan ziyade Multiplayer moduna odaklanmayı tercih ettiklerini belirtti.”

Siz bu karar hakkında ne düşünüyorsunuz? Modern Warfare Battle Royale modunu sunmalı mı? Yorum kısmında görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Serkan Durgunhttps://www.alttab.net
İktisadi bilimlerden nasibimi alıp, beyaz yakalı plaza çalışanı kimliğimi çöpe atmış bir teknoloji tutkunu ve oyuncuyum. Aynı zamanda Alttab.net'in Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürütüyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen