Haber Oyun Call of Duty Mobile Oyun Kolu Desteği Geliyor

Call of Duty Mobile Oyun Kolu Desteği Geliyor

-

Mobil oyuncuların yoğun ilgisiyle karşılaşan Call of Duty Mobile oyun kolu desteği sunmaya hazırlanıyor. Call of Duty Mobile oyununa oyun kolu desteği ne zaman gelecek ? 

Oyun dünyasında sevilen oyun serileri arasında yer alan Call of Duty’nin mobil platformlar için duyurduğu Call of Duty Mobile oyunu 1 Ekim tarihinden itibaren indirmeye sunulmuştu. Oyun severlerin Google Play Store ve App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilecekleri oyun kısa süre içerisinde 100 milyon kişi tarafından indirilmişti. 

Mobil platformlar üzerinden indirmeye sunulur sunulmaz kullanıcıların yoğun ilgisiyle karşılaşan oyun PS4 ve Xbox One kontrolcü desteği sunmuyordu. Call of Duty Mobil oyuncuları gönderdikleri geri bildirimlerle oyuna kontrolcü desteğinin gelmesini istediklerini dile getirdiler. 

Call of Duty Mobile
COD Mobile Oyun Kolu Desteği Yolda

Call of Duty Mobile Oyun Kolu Desteği Yolda

Oyunun Reddit sayfasında yer alan bir gönderide oyuncuların geri bildirimlerin ciddiye alındığını ve oyuna önümüzdeki hafta içerisinde gelecek olan yeni güncelleme ile birlikte bu özelliklerin oyuna ekleneceği belirtildi. Oyunun yapımcısı olan Activision oyun kolu desteğinin şimdilik test aşamasında olduğunu duyurdu. Oyunun yapımcısı olan Tencent ve Activision Call of Duty Monile eklenecek olan oyun kolu desteğinin uygun ve dengeli bir şekilde eklenmesi gerektiğini düşünüyor. 

Activision tarafından yapılan açıklamada oyunun kumanda desteğinin şimdilik test sürecinde olduğunu ve zaman içerisinde oyuna ekleneceği belirtiliyor. Açıklamada ayrıca oyun kolu desteğinin oyun ve oyuncular için dengeli ve uygun bir şekilde eklenmesi gerektiğine inandıkları dile getiriliyor. 

Oyun kolu desteğinin Call of Duty Mobile oyununa gelmesi olası. Activision’ın bu açıklaması ise oyun içi dengelerin korunarak özel eşleştirmeler ile bu özelliğin eklenmesi yönünde olduğu görülüyor. 

Burak Köse
nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını paylaşıyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen