Haber Oyun 2K Yeni Bioshock Oyununun Gelişini Duyurdu

2K Yeni Bioshock Oyununun Gelişini Duyurdu

-

2K’nın bugün yaptığı açıklama ile birlikte yeni BioShock oyununun gelişi duyuruldu. Oyunun geliştirme süreci Cloud Chamber tarafından yürütülecek!

2K’nın sahibi olduğu Kaliforniya merkezli Cloud Chamber stüdyosuna emanet edilen yeni Bioshock oyunu, stüdyonun Montréal’deki ofisinde, Zynga’nın eski Genel Müdürü ve bağımsız oyun stüdyosu Trapdoor’ın kurucusu Ken Schachter tarafından yönetilecek.

Civilization ve XCOM gibi oldukça başarılı oyun serilerini ortaya çıkaran başka bir 2K stüdyosu olan Fraxis’te 20 yılı aşkın süredir görev yapmış olan ve şu anda Cloud Chamber’ın Küresel Başkanlığı görevini yürüten Kelley Gilmore’dan yeni Bioshock oyunun yapımını üstlenmeleri ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Yeni Bioshock duyuruldu
2K Yeni Bioshock Oyununun Gelişini Duyurdu

Gilmore; “Video oyunu ortamında mümkün olanın sınırlarını zorlayan, henüz keşfedilmemiş dünyalar ve bunların içindeki hikayeleri yaratmak için Cloud Chamber’ı kurduk. Ekibimiz hem stüdyonun yapısına hem de düşüncesinin doğasına, çeşitliliğin güzelliğine ve gücüne inanıyor. BioShock’un başlıca yaratımından, ilerlemesinden ve uzun süredir nam salmasından sorumlu olan kişilerden oluşan oldukça deneyimli bir grubuz ve bu ikonik oyun serisinin ve 2K ailesinin bir parçası olmaktan onur duyuyoruz” sözleri ile Bioshock fanlarına oyunun emin ellerde olduğunun altını çizdi.

Playstation Store Flaş Yeni Yıl İndirimleri Başladı

2K Başkanı David Ismailer ise şu sözlerle eklemede bulundu; “Ürün portföyümüzü büyütmeye devam ettikçe, değerli oyunlarımıza, harika insanlarımıza ve onların ortak, uzun vadeli potansiyellerine daha fazla yatırım yapma fırsatlarından ilham almaya devam ediyoruz. BioShock, son konsol neslinin en sevilen ve en çok beğenilen oyun serilerinden biridir. Gelecekte güçlü hikayesiyle ünlü, ikonik birinci şahıs nişancı oyununun nereye gideceğini görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Cloud Chamber her ne kadar yeni Bioshock üzerinde çalışmaya başladığını belirtse de, yapılan basın açıklamasında, oyunun yapımının birkaç yıl süreceği açıkça belirtiliyor. Dolayısıyla oyun severlerin bir müddet daha heyecanlarını dizginlemeleri gerekecek.

Serkan Durgunhttps://www.alttab.net
İktisadi bilimlerden nasibimi alıp, beyaz yakalı plaza çalışanı kimliğimi çöpe atmış bir teknoloji tutkunu ve oyuncuyum. Aynı zamanda Alttab.net'in Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürütüyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen