Haber Mobil OnePlus 7T'nin Çıkış Tarihi Açıklandı

OnePlus 7T’nin Çıkış Tarihi Açıklandı

-

OnePlus dur durak bilmeyen OnePlus 7T sızıntılarından sıkılmış olacak ki, nihayet cihazların yolda olduğunu doğrulayarak; Kuzey Amerika, Hindistan ve Avrupa lansman tarihlerini de duyurdu.

Şirket, OnePlus 7T serisinin geldiğini attığı bir twitle (teaser videosunu görüntülemek için tweet’i ziyaret edin) duyurdu. Firma her ne kadar açıka belirtmemiş olsa da atılan twitte “7T serisi” ibaresinin kullanılmış olması, standart 7T’ye ilave olarak, 7T Pro versiyonunu da göreceğimizi ima ediyor. OnePlus 7T serisi ibaresiyle pekala 4G ve 5G modellerini de kastediyor olabilir. Ancak bizim düşüncemiz 7T Pro’nun ima edildiği üzerine.

7T serisinin 3 ayrı etkinlikle tanıtılacağını da duyuran firma, Kuzey Amerika ve Hindistan’daki etkinlikler için 26 Eylül tarihini işaret ederken, Avrupa’daki etkinlik için ise 10 Ekim tarihini belirlemiş görünüyor.

OnePlus 7T'nin Çıkış Tarihi Açıklandı Oneplus 7t pro çıkıyor

Android Authority’nin elde ettiği bilgilere göre, etkinliklerin en az birinde, 7T’ye ek olarak 7T Pro modelinin de tanıtılma ihtimalinin yüksek olduğu belirtiliyor. Ayrıca tanıtılacak her iki cihazın da, 7nm EUV üretim teknolojisi ile üretilen Snapdragon 855+ yonga seti, üç lensten oluşan arka kamera dizilimi ve 90Hz OLED ekran ile geleceği iddia ediliyor.

Serkan Durgunhttps://www.alttab.net
İktisadi bilimlerden nasibimi alıp, beyaz yakalı plaza çalışanı kimliğimi çöpe atmış bir teknoloji tutkunu ve oyuncuyum. Aynı zamanda Alttab.net'in Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürütüyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen