Haber Call of Duty Modern Warfare'a Yeni Mod Geliyor

Call of Duty Modern Warfare’a Yeni Mod Geliyor

-

Son zamanların en çok konuşulan oyunu Call of Duty Modern Warfare oyununa iki yeni mod geliyor. İşte oyuna eklenecek olan o yeni modlar. 

Küllerinden doğan Call of Duty serisinin çok beğeni toplayan yeni oyunu Modern Warfare etkileyici bir satış başarısı sunuyor. Oyunun ilgisini arttırmayı amaçlayan Activision oyuna yeni modlar ekliyor. 

Hali hazırda 10 yeni oyun modu sunan Call of Duty Modern Warfare oyununa iki yeni mod daha ekleniyor. Oyuna kısa sürede eklenmesi beklenen yeni modların isimleri Gün Course ve Marksman Range olacak. 

Call of Duty Modern Warfare'a Yeni Mod Geliyor

Call of Duty Modern Warfare oyununa eklenecek olan Gun Course modu ile birlikte Call of Duty Modern Warfare oyuncuları kendilerini geliştirebilecek. Oyuncularının kendilerini parkurda geliştirebilecekleri oyun modunda oyuncular kendi aim yeteneklerini geliştirebilecek. 

Call of Duty Modern Warfare Sistem Gereksinimleri

Modern Warfare oyununa gelen bir diğer mod ise Marksman Range modu. Oyuna kısa süre içerisinde eklenecek olan mod ile ilgili şimdilik bir bilgi bulunmuyor. Oyuncular modun isminden yola çıkarak modun zamana karşı yarış modu olacağını düşünüyor. Bir başka deyişle kullanıcılar bu modda verilen süre zarfı içerisinde en fazla kişiyi vurmaya çalışacaklar. 

Oyuna eklenecek olan yeni modların ne zaman ekleneceğine dair şimdilik bir açıklama bulunmuyor olsa da modların yayınlanacak olan DLC ile gelmesi bekleniyor. Oyunun yapımcılarından olan Infinity Ward modlar hakkında bir açıklama yapmadı. 

Burak Köse
nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını paylaşıyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen