Haber Oyun Fortnite Yeni Sezon Neler Sunacak?

Fortnite Yeni Sezon Neler Sunacak?

-

Popüler Battle Royale oyunu Fortnite dün gerçekleştirilen “Sonumuz” etkinliği ile karanlığa gömülmüştü. Fortnite oyunu gerçekten karanlığa gömüldü mü ? Fortnite yeni sezon neler sunacak ? 

Dünya genelinde milyonlarca kişinin büyük bir beğeniyle oynadığı Battle Royale türünün sevilen oyunlarından olan Fortnite Battle Royale oyunu ilk 10 sezonunun ardından önemli bir etkinliğe imza attı. Oyun “The End” etkinliğinin ardından yepyeni bir bölüme geçti. Oyunun ne zaman başlayacağı şimdilik kocaman bir gizem olsa da başlayana kadar görebileceğimiz tek şey kara delik.

Fortnite Yeni Sezon Neler Sunacak?
Fortnite Yeni Sezon Neler Sunacak?

Battle Royale türünün en çok oynanan oyunları arasında yer alan Fortnite, Season X yani 10. Sezon ile etkileyici bir şekilde sona erdi. Oyunun gerçekleştirilen etkinliğinin ardından YouTube ve Twitch platformlarında çökmeler yaşandı. Fortnite oyununda gerçekleştirilen etkinliğin ardından oyunda sadece bir kara delik bulunuyor. Oyuna erişim ise şu an sağlanamıyor. 

Fortnite Yeni Sezon Neler Sunacak ? 

Fortnite oyunu karanlığa gömüldü. Gerçekleştirilen bu etkinlik Fortnite’ın sonunu getirdi. Peki Fortnite yeni sezon neler sunacak ? Fortnite yeni sezonu Fortnite 11. Sezon olarak isimlendirilecek olsa da Fornite : Chapter 2 olarak çıkacak. 2. Bölümde oyuncuları yepyeni maceralar bekleyecek. 

Fortnite adası ve Fortnite bilindiği gibi şu an zamanda ve mekandan bağımsız bir şekilde kara deliğin içerisinde. Geri dönüşün ne zaman olacağı bilinmese de Fortnite oyunu geri döndüğünde oyun tamamen yenilenmiş olacak. Yeni bir harita ile karşılaşacak olan oyunuları nelerin bekleyediğini Fortnite 11. Sezonda göreceğiz. 

Burak Köse
nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını paylaşıyorum.

Yorum yapın

Güncel İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve...

New World’ün 50v50 PvP Savaş Modu Videosu Yayınlandı

Amazon'un yaz sonuna doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı MMORPG oyunu New World'ün 50v50 Pvp Savaş Moduna ait bir...

TSMC 2nm Üretim Süreci Ar-Ge Çalışmalarını Hızlandırıyor!

Taiwan merkezli yarı iletken devi TSMC 2nm üretim teknolojisi için Araştırma ve Geliştirme sürecini hızlandırmaya başladığı belirtiliyor.

Note 20 Serisinin 3. cihazı Galaxy Note 20 Ultra Onaylandı

Galaxy Note serisinin bu sene sadece iki modelle piyasa sürüleceğini iddia eden sızıntıların aksine, Güney Koreli teknoloji...

Öne Çıkanlar

İşte AMD Ryzen 3000 İşlemcilerin İlk Gün Testleri

AMD’nin ilk olarak CES 2019’da biz teknoloji...

AMD RX 5700 ve RX 5700 XT’nin Fiyatı ve Performansı

İşte AMD'nin oldukça uzun bir süredir üzerinde...

Bunları da beğenebilirsinizİlgili İçerikler
Sizin için önerilen