Ana Sayfa Makale 2019’un En Hızlı 10 Ücretsiz WordPress Teması

2019’un En Hızlı 10 Ücretsiz WordPress Teması

2019’un En Hızlı 10 Ücretsiz WordPress Teması

WordPress kurduktan sonra, hepimiz hızlı ve gösterişli bir tema arayışına çıkıyoruz. Çünkü hızlı ve gösterişli bir tema, bir web sitesinin en önemli elementlerinden biridir. Normal şartlarda internette ücretsiz olarak paylaşılmış veya ücretli olan birçok tema gereğinden fazla yavaş oluyor.

Ağır bir tema web sitesinin geç yüklenmesine ve dolayısıyla Google’da gerilere düşmesine sebep olacaktır. Bu nedenle kullanıcılar tema kaynaklı ağırlığı hafifletmek ve siteyi hızlandırmak için kesenin ağzını açmak zorunda kalabiliyorlar..

Alttab.net olarak bu gibi durumlarla karşılaşmamanız adına: Hem hızlı, hem de gösterişli olan 2019 Yılının En Hızlı Ücretsiz WordPress Temalarını sizin listeledik.

Listemizde bulunan temaların hızları hiçbir eklenti ve optimizasyon olmadan ölçülmüştür. Ek olarak sitenizde kullanacağınız Cache eklentileri ve Hosting optimizasyonu ile sitenizi çok daha performanslı hale getirmeniz mümkün.

2019’un En Hızlı 10 Ücretsiz WordPress Teması

Yükleme Süresi: 1.967sn

Boyut: 32 KB

HTTP İstekleri: 10

GeneratePress, bulabileceğiniz en hızlı WordPress temalarından biridir. GeneratePress geliştiricisi olan Tom Usborne, işlerinde her daim temiz ve temiz kodu benimsemiştir.

İyi performansın yanı sıra aynı zamanda çok yönlü bir temadır. Birçok WordPress özelleştirici seçeneğini kullanarak, GeneratePress’i herhangi bir site yapısına göre özelleştirebilirsiniz. Ayrıca Premium sürüm için ödeme yapmak istiyorsanız, kolayca içe aktarabileceğiniz önceden oluşturulmuş birçok demo görünümüne GeneratePress’in sitesindeki “Site Library” isimli bölümden ulaşabilirsiniz.

Önceki İçerikGTA IV Hileleri 2019
Sonraki İçerikGTA San Andreas Hileleri
Serkan Durgunhttps://www.alttab.net
İktisadi bilimlerden nasibimi alıp, beyaz yakalı plaza çalışanı kimliğimi çöpe atmış bir teknoloji tutkunu ve oyuncuyum. Aynı zamanda Alttab.net'in Genel Yayın Yönetmenliği görevini yürütüyorum.

Yorum yapın

En Yeni İçerikler

Nvidia RTX 3090 ve RTX 3080 Üretim Süreci Ortaya Çıktı!

0
NVIDIA'nın Ampere kod adlı yeni nesil GeForce RTX 3000 serisi ekran kartları yolda. Nvidia Rtx 3090 ve Rtx 3080 üretim süreci ortaya...